фільтр

категорія

Показати/приховати параметри

Розмір

Тип взуття

Стиль взуття

Сезон

Матеріал

Колір

Brütting

Як з дочірніми компаніями GEKA-Sport Gmbh, так і з Brütting & Co. EB-Sport International GmbH, зі штаб-квартирою на півдні Німеччини (Küps by Kronach), ми успішно розробляємо та виробляємо повсякденне, спортивне та похідне взуття для чоловіків, жінок та дітей різного віку, протягом останніх 50 років.

Раніше, як і зараз, наші фірмові марки відрізняються відмінною посадкою, якістю та високим технічним стандартом.

Разом з нашими майже 60-ю співробітниками в Кюпсе, ми обслуговуємо значну частину європейського ринку.

Все почалося після Другої світової війни, коли досвідчений модельєр/дизайнер Євген Брюттінг заклав камінь своєї власної мануфактури в 1946 році.

Протягом десятиліть в тісній співпраці зі спортсменами і тренером Нової Зеландії Артуром Л. Лідіарда ми розробили ідеальні кросівки - легендарні «Roadrunner», які через їх добре продуману форму носили усі елітні бігуни, вони все ще зберегли свій культовий статус в наші дні.

Одночасно Герхард Крапп самостійно займався роботою з компанією GEKA в 1973 році, що швидко забезпечило собі хорошу репутацію в взуттєвої і спортивної галузі.

В середині вісімдесятих Евген Брюттінг передав свою компанію Краппе та його партнерам, де він як і раніше залишався постійним консультантом по розробці взуття і ніколи не віддалявся від компанії.

GEKA придбала бренд «LICO» в 1991 році, який тим часом став великою частиною компанії.

Після декількох років експансії Bruttting представила свій власний бренд «EB-Kids» в 2007 році, який замінив його знамениту колекцію «mouse» в сегменті дитячого взуття.

Хоча це далеко не кінець нашої історії успіху, це демонструє наше послідовне прагнення орієнтуватися на виникаючі тенденції і разом з мотивованою командою фокусуватися на побажаннях наших клієнтів.

Переглянуті товари

Немає товарів